Аерофотозйомка

 

В арсеналі сучасних геодезичних компаній, які йдуть в ногу з часом, є така послуга як аерофотозйомка з подальшим складанням ортофотоплану. Стало можливим це завдяки цифровим технологіям і доступності у використанні сучасних безпілотних літальних апаратів, а конкретніше – квадрокоптерів.

Фотографування з великої висоти за допомогою спецтехніки і є аерофотозйомкою. Вона є одним зі способів фотограметрії – вивчення явищ і предметів у просторі завдяки фотографічним зображенням.

Аерофотозйомку проводять під прямим кутом до об’єктів чи місцевості, яку знімають

аерофотозйомка селаОртофотоплан

Після проведення аерофотозйомки за допомогою спеціальних програм усі знімки місцевості сумуються. Тоді виходить цілісне зображення, яке повністю відтворює реальну картину на місцевості.

 

Аби усунути спотворення, які можуть виникнути на фото через особливості рельєфу чи відхилення від осі, використовують метод ортотрансформування. В результаті отримують ортофотоплан – фотографічний план місцевості на точній геодезичній основі.

Ортофотоплан можна отримати через цифрову обробку космічних знімків, аерознімків, а також знімків, отриманих дронами (коптерами).

 

Де потрібний ортофотоплан?

Послуга зі зйомки місцевості з квадрокоптера за останні роки набирає все більшої популярності. Так, наприклад, клієнти, які звертаються до геодезичних фірм, за топографічною зйомкою земельної ділянки, інколи додатково просять і про її знімання з висоти. 

Проте аерофотозйомка з подальшим укладанням ортофотоплану є і самостійною геодезичною послугою, яку використовують у широкому спектрі будівельних процесів.

▸ як допоміжний інструмент при створенні топографічних планів місцевості масштабів 1:500 і 1:2000

▸ для моніторингу стану комунікацій і дорожнього покриття

▸при оцінці території, яка запланована під будівництво

▸під час формування генерального плану території 

▸для створення тематичних карт сільськогосподарських земель і лісів.

Компанія Галич Геобуд має сучасну техніку для проведення аерофотозйомки та кваліфіковані кадри для створення подальшого ортофотоплану.

Ми виконуємо аерофотознімання на території Західної України та зокрема у Львові.

Щоб замовити аерофотозйомку, звертайтеся за телефоном 098 611 65 54.