Геодезичні вишукування мереж і комунікацій

Геодезичне вишукування – одна з особливих і завжди актуальних послуг, яку виконують інженери-геодезисти. Усе через те, що вишукування – обов’язковий процес перед стартом будівництва. Полягає він у дослідженні і комплексній оцінці території з точки зору прокладання комунікаційних мереж: кабелів, труб тощо.

Геодезисти, виконавши вишукування, знаходять мережі, які розташовані під землею і їх не видно неозброєним оком. Відтак зображують знайдені комунікації на топографічному плані, який віддається замовнику.

 

Геодезичні вишукування

 

Результати інженерно-геодезичних вишукувань можуть радикально вплинути на проєктні рішення та розробку майбутньої забудови. Також геодезичні вишукування будуть необхідними при отриманні технічних умов на підключення до мереж загального користування.

 

Ціна інженерно-геодезичних вишукувань залежить від складності об’єкту, кількості прокладених мереж і освоєння території. Наші спеціалісти виконують вишукування будь-якої складності та на будь-якій території у Львові та на Західній Україні


Аби дізнатися ціну і терміни виконання геодезичних вишукувань у вашому конкретному випадку, телефонуйте за номером 098 611 65 54