Геодезія в будівництві

 

Геодезичні роботи є невід’ємною частиною проєктування і зведення архітектурних споруд різного призначення і складності. Починаючи від одноповерхових житлових будинків нескладної конструкції і закінчуючи багатоповерхівками чи багатоярусними заводами. 

Геодезія в будівництві забезпечує точне розташування об’єктів і споруд, зведення відповідно до архітекторського проєкту і відповідність до нормативних документів.

Геодезичні вимірювання на будівництві дозволяють оптимізувати стратегію робіт і пов’язані з ними фінансові витрати. Часто при зведенні нескладних приватних житлових домів будівельники намагаються самостійно виконати геодезичні роботи. Це не заборонено та є поширеною практикою заради економії. Однак при складному рельєфі земельної ділянки навіть на здавалося б простому проєкті можуть виникнути потреби у виклику геодезистів. 

Такого рівня геометричної точності, який надають кваліфіковані геодезисти, не досягти звичайними приладами, що наявні на будівництві, як-от наприклад, рулетка чи нівелір.

Геодезичний супровід будівництва


Три найвагоміші причини замовити геодезію при будівництві:

 

  • для забезпечення точності зведення об’єкту
  • щоб геометрично правильно розташувати будівлю 
  • задля уникнення похибок будівництва.

 

Важливо розуміти, що послідовність і частота геодезичних робіт на об’єкті визначається етапами й технологією самого будівництва.
На самих початках, у підготовчий період будівництва, створюють геодезичну розбивочну основу, проводять інженерну підготовку і виноску в натуру головних і  основних осей.

Геодезисти нашої фірми виїжджають за викликом на виконання усіх перелічених геодезичних послуг. Галич Геобуд надає як одиничні послуги на будівництві (як наприклад, розбивка осей), так і береться за повний геодезичний супровід будівництва.

Повний геодезичний супровід будівництва

 

Повноцінний комплекс геодезичних послуг на будівництві називається повним супроводом. За нього геодезист перебуває на об’єкті повний робочий день чи за домовленість на час виконання необхідних послуг. Це зручно як для самого спеціаліста, який повністю залучений в роботу, так і для підрядників, які виконують будівництво і потребують уточнень від геодезиста.

Ми виконуємо свою роботу якісно та вчасно, тому нас часто обирають виконувачами геодезичних послуг у будівництві.

Будівництво мосту у Запоріжжі

Об’єкти, на яких фірма Галич Геобуд виконувала повний геодезичний супровід:

  • Реконструкція заводу "Ензим"
  • Forum Apartments
  • ЖК "Шоколад"
  • завод "Оліяр"
  • будівництво ІТ-містечка у селі Нагорянах
  • деревообробний завод Swiss Krono у Нововолинську.

Зазначимо, що це далеко не повний перелік, а лише декілька об’єктів, назви яких на слуху у пересічних жителів, не дотичних до сфери будівництва.

Довірити своє будівництво Галич Геобуд – це стати задоволеним клієнтом, який може не перейматися через точність і правильність виконання процесу. 
За усіма деталями щодо цін на геодезію в будівництві звертайтеся за телефоном: 098 611 65 54