Виконавча зйомка

Виконавча геодезична зйомка виконується, аби побачити точність винесення проєкту будівлі в натуру, у реальному просторі. За результатами співвідношення даних з проєкту і даних, здобутих під час виконавчої зйомки, спливають різного типу і походження неточності.

Контрольно-виконавча зйомка передбачає і має на меті усунути неточності у будівництві, які можуть призвести навіть до трагічних наслідків.

Виконавча зйомка передбачає контроль на різних стадіях і різних об’єктах. Наприклад, на підготовчому етапі будівництва виконують виконавче знімання котловану. А вже коли будівництво завершене, геодезисти виконують експертну перевірку усієї геометрії будівлі.


Виконавчу зйомку на будівництві виконують зокрема:

▸ плити перекриття

▸ колон,стін і прогонів

▸ металевих конструкцій

▸ анкерних болтів

▸ розтверків

▸ паль

Окремо варто згадати про виконавче знімання благоустрою територій. Під час контрольних замірів геодезистів стає зрозуміло, чи були вони виконані вповні та скільки матеріалів на це пішло. Так наприклад, можна підрахувати обсяги використаної бруківки і бордюрів, площі асфальту і порівняти це з даними, що були вказані у проєктній документації.

Підрядні організації, які виконували благоустрій територій, після отримання виконавчого знімання від геодезичної фірми, можуть здавати замовнику акт виконаних робіт.

Виконавча зйомка благоустроюВиконавча зйомка фасаду

 

Виконавче геодезичне знімання фасаду найчастіше виконують перед тим, як проводити утеплення будинку. За допомогою даних зйомки розраховується об’єм самого фасаду будинку без віконних отворів, даху, вхідних дверей тощо.

 

Завдяки цьому визначається кількість необхідних будівельних матеріалів і відповідно вартість проведення утеплення.

Також виконавча зйомка фасаду потрібна для того, щоб оцінити стан будинку перед її реконструкцією.

Виконавча зйомка інженерних мереж

 

Виконавча зйомка підземних комунікацій потрібна, що визначити місце розташування та його правильність щодо проєкту всіх прокладених комунікацій під землю. Завдяки цим даним можна з’ясувати неточності та запобігти майбутнім проблемам при здачі об’єктів в експлуатацію.

Також після виконавчої зйомки інженерних мереж відбувається їхнє нанесення на топографічну карту.

Галич Геобуд проводить виконавчі зйомки усіх об’єктів на будівництві на будь-якому етапі.

Щоб дізнатися ціну виконавчої зйомки, час виконання та інші подробиці телефонуйте –  098 611 65 54.

Довірте своє будівництво професіоналам.