Викопіювання земельної ділянки з топографо-геодезичного плану

Викопіювання земельної ділянки – це дублікат певного фрагменту місцевості із повного документа: топографічної чи кадастрової карти. Зазвичай викопійовують земельну ділянку, прилеглі до неї об’єкти і найближчі точки підключення до комунікацій, у разі якщо вони ще не прокладені.

Викопіювання, роздруковані саме з кадастрової карти України, є документом із відображенням інформації, що дозволяє ідентифікувати земельну ділянку на місцевості.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану потрібне:

▸для того, щоб укласти технічнічне завдання 

▸при підключенні об’єкта сітки мережі чи підземних комунікацій;

▸за оформлення дозволу на початок будівництва.

▸при первинній приватизації земельної ділянки;

▸для визначення червоних ліній на території.

Викопіювання земельної ділянки

 

Важливо знати, що викопіювання – це обов’язковий документ для приватизації і збереження за собою території, до якої ви маєте стосунок.

 

Останнім часом ця процедура стала необхідною для учасників садових або дачних товаристві. Лише приватизація ділянки у таких спілках гарантує повні права щодо розпорядження землею, тому що одного лише членства зі сплатою внесків недостатньо.

Компанія Галич Геобуд гарантує швидке і сумлінне виконання викопіювання з топографічних планів чи кадастрової карти. Аби дізнатися ціну і можливі знижки за цю процедуру, телефонуйте за номером 098 611 65 54.